SOSYAL MEDYA İLETİŞİM POLİTİKASI

NØW Consulting & Training ’ nin faaliyet ve faydaları ile ilgili güncel gelişmeleri sunmak ve takipçilerle karşılıklı iletişim halinde bulunabilmek için sosyal medya hesaplarımızı oluşturduk.

İletişimin çift yönlüdür. Amacımız takipçilerimizle karşılıklı, besleyici bir iletişim içinde olup her türlü geri bildirimi birebir duymaktır.

Bu konudaki etik kurallarımızı belirlerken, özel yaşamın gizliliği, kişisel verilerin güvenliği gibi yasal zorunluluklara uygun ve aynı zamanda ticari enformasyon sınırlarında, telif/patent ihlaline düşmeden, özenli bir dille kullananımı ve içerik başlık ya da etiketlerin yanıltıcı olmayacağı kuşunda hassas bir dille yeni medya düzeninin özgün içeriklerimizle oluşturulmasına dikkat ettik.

NØW Consulting & Training Sosyal Medya Hesapları ile yer aldığımız tüm mecralarda paylaşılan gönderi, yorum ve mesajlar aşağıdaki kurallara uygun olacaktır.

“Küfür, hakaret içeren, herhangi bir etnik grubu dışlayıcı, aşağılayıcı üsluptan uzak duracağız,

Saygı kurallarından çıkılmamalı, başka kişi ve kurumlara zarar verebilecek karalayıcı yorumlar yapılmayacaktır,

Tehdit ve kişisel saldırı içeren üslup kullanılmayacaktır,

Paylaşılan içerikten bağımsız veya sürekli aynı şeyleri tekrar eden “SPAM” yorumlardan uzak durulacaktır,

Paylaşılan içerikten bağımsız olarak, başka bir kişi ve/veya kurumun reklamını içeren yorumlar yapılmayacaktır.

Milletlerin ortak değerlerine hakaret ve saldırı niteliğinde üsluplar kullanılmayacaktır,

Siyasal propaganda ve herhangi bir siyasi görüşü savunan fanatik üslup ve yorumlar paylaşılmayacaktır,

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na aykırı kişisel veri paylaşımı içermeyecektir,

NØW Consulting & Training Sadece iyiyi ve doğruyu savunacaktır,

Tüm paylaşımlarımızda kendi şirketimizin, paydaşlarımızın, iş ortaklarımızın ve rakiplerimizin ticari itibarı gözetilecektir.”

NØW Consulting & Training , bu kuralların en az bir tanesine uyulmadığı takdirde gelen yorum, mesaj ve gönderilere izin vermeme ve yayınlayan kullanıcıyı yasaklama/engelleme hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki kurallara uymayan yorumlar gizlenecek veya silinecek, yorumu yapan takipçi aynı davranışı devam ettirdiği takdirde yönetilen sayfa ile tüm ilişiği kesilecektir.

NØW Consulting & Training , hassas değerlere yapılan ve ‘suç’ statüsü taşıyan tüm yorumlar için hukuksal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

NØW Consulting & Training Sosyal Medya Hesapları dışında üçüncü kişiler tarafından paylaşılan hiçbir içerikten NØW Consulting & Training sorumlu değildir.

Bu iletişim politikası; Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn ve YouTube dahil NØW Consulting & Training Sosyal Medya Hesapları’nın bulunduğu tüm sosyal medya mecraları için geçerlidir.

NØW Consulting & Training , önceden duyurmak ya da bir neden göstermeksizin bu hesapları değiştirme ve kapatma hakkını saklı tutar.